Echipa manageriala - Romania

Daniel Benea

CEO
  • +40 722 318 708
  • dbenea@bkdelectronic.ro

Gavril Dan

Manager Logistica
  • +40 723 501 603
  • dgavril@bkdelectronic.ro

Mihai Bursesc

Manager R&D
  • +40 723 192 083
  • mbursesc@bkdlectronic.ro

Carmen Elekes

Manager Financiar & Credit Control
  • +40 724 595 941
  • elekescarmen@bkdelectronic.ro

Tatiana Ciovica

Manager Marketing
  • +40 769 277 930
  • tatiana.ciovica@ebs-electric.eu

Andrei Ferenczi

Manager Calitate
  • +40 723 762 009
  • andrei.ferenczi@ebs-electric.eu

Mircea Stefan

Manager Fabrica Cabluri Brad
  • +40 723 729 471
  • mircea.stefan@elpm.ro

Iolanda Dosa

Manager Achizitii

  • iolanda.dosa@elpm.ro

Dorina Jian

Achizitor Componente Electronice
  • elena.dorina.jian@bkdelectronic.ro

larisa Perta

Manager Cont Client
  • larisa.alexandra.perta@bkdelectronic.ro

Echipa manageriala - Austria

Cornel Oprea

Manager General
  • +43 650 450 8809
  • cornel.oprea@ebs-electric.eu

Crina Farcas

Manager Cont Client

  • crina.farcas@elpm.at

Anel Pidro

Manager Cont Client
  • anel.pidro@elpm.at